"Сонечко" радісно зустрічало вихователів дошкільних установ району

15 лист. 2013
Районне методичне об"єднання вихователів ДНЗ району відбулося на базі Косівського ДНЗ "Сонечко".

Законом України "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної та  дошкільної освіти" (№2442-УІ від 06.07.2010) передбачено запровадження обов'язкової  дошкільної освіти дітей 5-річного віку. Відомо, що шостий рік життя - особливий період    дошкільного дитинства, в якому відбувається бурхливий психічний розвиток дитини, що  стимулює кардинальні зміни у розвитку мислення, уяви, пам'яті, сприймання. Діти цього віку  вже мають певний життєвий досвід, уявлення про самого себе і навколишній світ, здатні  аналізувати й оцінювати власні досягнення. Враховуючи ці особливості, важливо  забезпечити кожній дитині перед вступом до школи такий рівень розвиненості, вихованості і  навченості, який гарантуватиме їй достатню і необхідну життєву компетентність.

Саме тому у листопаді 2013 року на базі  Косівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбувся постійно діючий семінар вихователів ДНЗ з проблеми «Організація освітньої роботи з дітьми 5-річного віку, відповідно до вимог програми розвитку дитини старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Вихователі ознайомились із сучасними підходами, методами і прийомами   організації навчально-виховної роботи з дітьми старшого дошкільного віку за програмою "Впевнений старт". Своїми педагогічними знахідками поділилася з колегами вихователь старшої групи Гориславець Ольга Василівна. Педагоги переглянули заняття з грамоти і мовленнєвого розвитку. В ході семінару вихователі мали змогу ознайомитися  з творчими здобутками вихователів закладу з даної проблеми, переглянути практичну  роботу з дітьми.

Під час семінару кожен педагог презентував цікавий дидактичний посібник на розвиток різних базових якостей особистості дошкільника.

Приємно зазначити що на семінарі вихователів дошкільної ланки освіти району був присутній  голова Косівської сільської ради, який з великим задоволенням презентував роботу дошкільного закладу та оснащені новими дитячими меблями групові осередки.

Увагу було акцентовано на створення відповідного середовища для навчання та виховання вихованців Косівського ДНЗ.