Науково-методичне забезпечення дошкільної освіти у 2017-2018 н.р.

31 серп. 2017
У 2017-2018 н.р. дошкільні навчальні заклади працюють за такими комплексними та парціальними програмами:

Комплексні програми

Українське дошкілля (видання 2017 р.)

Парціальні програми

Настільний теніс. Програма і методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в настільний теніс / Авраменко О.М., Дроздюк В.І., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.

Програма і методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у футбол «Шкіряний м`яч» /Дяконова Н.С., Дроздюк В.І., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.

Парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років "Вчимося жити разом"/ Піроженко Т.О., Хартман О.Ю.

Програма розвитку гагаузького мовлення дітей старшого дошкільного віку «Скарбниця гагаузької мови, мови моїх батьків»/Т.Г. Бучацька, Р.М. Кочмар

Дитяча хореографія. Навчально-методичний посібник/А.С. Шевчук

Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку/Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.

Навчання дітей української мови в дошкільних навчальних закладах національних спільнот. Програма та навчально-методичний посібник/Богуш А.М.

Світ дитинства. Комплексна освітня програма для дошкільних навчальних закладів/Богуш А.М., упорядники Байєр О.М., Батліна Л.В. та інші

Україна - моя Батьківщина. Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку/Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М., за науковою редакцією Рейпольської О.Д.

Цікаві шашки. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку/Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.

Програма підтримки розвитку дитини дошкільного віку  "Стежина". Комплексна альтернативна освітня програма для дошкільних навчальних закладів, що працюють за Вальдорфською педагогікою/Гончаренко А.М., Дятленко Н.М.

Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років/Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л.,Богданець-Білоскаленко Н.І та інші, наук. кер. проекту Огнев'юк В.О.

Парціальна програма з фізичного виховання дітей старшого дошкільного виховання дітей старшого дошкільного віку "Юний легкоатлет"/Масляк І.П., Кулик Н.А.

Дитина в дошкільні роки. Комплексна освітня програма/Богуш А.М., Грицишина Т.І., Дем'яненко О.Є. та інші, наук. кер. Крутий К.Л.

Програма розвитку дитини від 2 до 6 років та методичні рекомендації "Безмежний світ гри з LEGO"/Близнюк В.Ю., Борук О.П., Гонгало В.Л. та інші, кер. проекту Рома О.Ю.