Виховуємо музикою

23 бер. 2018
РМО вихователів, музичних керівників закладів дошкільної освіти

На базі Косівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників, вихователів дошкільних установ району

Дотримання сучасних вимог до змісту, форм, методів музичного виховання, збагачення середовища, доцільна організація музично-освітньої роботи, творча діяльність педагогів відповідно до означених функцій -  зможе забезпечити належний музично-естетичний розвиток дитячої особистості, формування домірної вікові музичної компетенції дитини.

23 березня  2018 року на базі  Косівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників, вихователів дошкільних установ району з проблеми «Інноваційні технології в системі музичної роботи з дітьми в умовах  дошкільного навчального закладу».

Музичні керівники, вихователі ознайомилися із сучасними підходами, методами і прийомами   організації освітньої роботи з дітьми під час проведення занять із музики у закладі дошкільної освіти. Своїми педагогічними знахідками поділилася з колегами музичний керівник Косівського ДНЗ Нестерова О.В., яка презентувала  використання ІКТ-технологій під час проведення занять музично-хореографічного циклу.

Педагоги переглянули музичне заняття-розвагу «Ляльки моєї бабусі», метою якого  було знайомлення дітей з побутом і традиціями українського народу у поєднанні із народним музичним фольклором. У ході заняття вихованці показали свої вміння грати на музичних народних інструментах, виконували українські народні пісні та танці. Під час усього заняття зберігався веселий, бадьорий  настрій дітлахів.

У ході засідання музичні керівники, вихователі мали змогу ознайомитися  з творчими здобутками музичного керівника, вихователів закладу з даної проблеми, переглянути практичну роботу з дітьми.

Під кінець зустрічі педагоги висловили свої думки з приводу даного заходу, обмінялися між собою побажаннями в професійній діяльності, отримали рекомендації і в гарному настрої та з чудовими враженнями повернулися до своєї малечі, щоб і надалі забезпечувати дошкільникам усі умови для успішної соціалізації та набуття необхідного рівня життєвої компетентності.