ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ святкувало дошкілля Олександрійщини

22 серп. 2014
У серпневі дні наша країна відзначала державні свята – День прапора та День незалежності.

З днем народження, моя держава

З святом тебе добрим і святим

Нехай лине завше тільки добра слава

Про мою країну, славну Україну!

У дошкільних навчальних закладах  Олександрійщини  з нагоди святкування дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України були проведені такі заходи:

20.08.2014р. заняття-розвага «Стежинами української легенди» на базі Червонокам’янського ДНЗ «Малятко». Під час заходу діти збагатили знання про рідний край, його багатства, отримали загальні уявлення про символи України – калину, герб, прапор, тризуб та гімн.

19.08.2014р. відбувся велозабіг вихованців середньої, старшої групи Приютівського ДНЗ «Світлячок».

Продовжився святковий день конкурсом  малюнків на асфальті «Шануймо прапор України!»

21.08.14р. спортивне свято «Козацькому роду - немає переводу!» на базі Протопопівського ДНЗ. Під час свята відбулися змагання двох команд  «Козачата» та «Козацька шабля» в естафетах «На коні», «Чия команда швидше передасть м’яч», «Готуємо козацький борщ» та «Перетягування канату».

А далі – найцікавіша та найсмачніша частина свята: смаження сала з хлібом на справжньому козацькому вогнищі. Ох і смакота!

Під час флешмобу, за допомогою святкового одягу  (голубий верх, жовтий  низ), учасники  заходу відтворили один із символів держави – прапор України.

21.08.2014р. музично – народознавча розвага «Ми - діти України !», яка відбулося на базі Войнівського ДНЗ.  Під час свята діти розказували вірші, співали пісні, танцювали український танець, також проводилися спортивні змагання в яких брали участь не тільки старші дошкільники але й молодші діти. А на прикінці свята діти порадували глядачів малюнками на асфальті .

21.08.2014р. музичне свято «З Днем народження, Україно!» на базі Головківського ДНЗ.  Глядачами свята із задоволенням були представники сільської ради та батьки вихованців.

Хоч ми всі іще маленькі,

Ми вже добре про те знаєм,

Що звемося – українці

Й українських предків маєм.

На останок діти, в знак своєї любові до Батьківщини,  запустили в небо повітряні кульки блакитного та жовтого кольорів!

22.08.2014р.  свято «Хай у серці кожної дитини живе любов до України» на базі Косівського ДНЗ.  На святі були присутні діти всіх вікових груп, батьки, гості. Звучав гімн України, гімн дошкільного закладу. Українські народні пісні, ігри - забави, хороводи, таночки та  вірші сплели у віночок українського дошкілля.

Свято продовжилось на свіжому повітрі із різнокольоровими кульками. Колорит барвистого літа доповнив веселий настрій учасників свята.

22.08.2014р. заняття-розвага із впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій  «Наша країна – Україна!» (мультимедійна презентація) відбулося із вихованцями Попельнастівського ДНЗ.

А в другу половину дня,  вихованці дошкільного навчального закладу в  святкових національних костюмах  з радісним  настроєм взяли участь у святковому запуску повітряних кульок «Прапор миру!».

Серця усіх дітей були наповнені відчуттям патріотизму, гордістю за нашу державу. Адже педагоги дошкільних установ району постійно приділяють увагу ознайомленню дітей з національною символікою, традиціями і звичаями українського народу.

Усім бажаємо миру й злагоди, добробуту в кожній родині, здоров’я, благополуччя та успіхів і плідної праці на благо українського народу!