ДОБРИК-ВСЕСВІТ ДОБРИК КРОКУЄ ПЛАНЕТОЮ

11 лист. 2014
До відома керівників закладів дошкільної освіти

Щодо програми

«Добрик-Всесвіт»

Відповідно до листів Міжфракційного депутатського об’єднання по сприянню здійсненню програми “Добрик-Всесвіт” Верховної Ради України від 25 вересня 2014 року № 2014-10-1, № 2014-10-3, № 2014-10-4, № 2014-10-5, № 2014-10-6, № 2014-10-7 “Про підтримку заходів в рамках діяльності Міжфракційного депутатського об’єднання по сприянню здійсненню програми “Добрик-Всесвіт” Верховної Ради України, Всесвітньої програми “Добрик крокує Європою, планетою, Піввіку” (2008-2018рр.), програми “Добрикіада-Всесвіт”, “3 Добриком - в двадцятку найбільше розвинутих країн світу” департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє наступне.

Зазначена програма здійснюється з метою профілактики дитячого алкоголізму, паління, наркоманії, підвищення рівня культури, гідності підростаючого покоління та реалізується за наступними напрямками:

дитячі малюнки, картини “Добрик крокує планетою”;

вироби, товари, сувеніри з символіками Добрика і Добрички;

вироби, товари, сувеніри з символіками Добрика і Добрички (з

вторинної сировини, сміття);

вишивки з символіками Добрика і Добрички;

творчі розповіді дітей про випадки, пов’язані з Добром, Добриком;

Добрик - друг ДАІ, всіх дітей;

казки, оповідання, пісні, гімни про Добрика і Добричку.

Кращі дитячі роботи будуть розміщені в Книгах Рекордів Добра (на

електронних і паперових носіях), нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів програми.

Конкурсні матеріали подаються особисто або направляються поштою за адресами: 01001,м. Київ-1, Добрик-Поштамп, “Добрик крокує планетою”; 01008, м. Київ-8, вул.Садова, 3, “Добрик крокує планетою”,  Міжфракційне депутатське об’єднання по сприянню здійсненню програми “Добрщ-Всесвіт” Верховної Ради України.

Детальна інформація про перелік конкурсів розміщена на сайтах: http://dobrik.at.ua. http://dobrik.org/ та за телефоном: (044) 360 96 39.

Запрошуємо до Участі у конкурсі !

.