Творий звіт діяльності Войнівського ДНЗ "ВЕСЕЛКА"

27 лют. 2015
Презентація діяльності колективу дошкільної установи за 10 років діяльності......

20 лютого 2015 року під головуванням начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Коріненко Ольги Анатоліївни, відбулась презентація діяльності Войнівського  дошкільного навчального закладу "Веселка" Олександрійського району Кіровоградської області (завідувач Тітаренко Л.В.)  в рамках державної атестації навчальних закладів.

На презентації були присутні: члени експертної комісії, представники Войнівської сільської ради, педагогічні працівники Войнівської ЗОШ І-ІІІ ст., батьки вихованців дошкільної установи та випускники закладу.

Під час презентації педагогічні працівники дошкільного навчального закладу звітували про свої досягнення за останні 10 років,  розкрили форми та методи роботи з дітьми вікових груп, продемонстрували фрагменти навчально-виховного процесу. Із цікавими, інноваційними формами роботи з дітьми ознайомила під час творчого звіту вихователь закладу   Іщенко С.І. , яка презентувала свій досвід роботи щодо впровадження ІКТ-технологій в навчальний процес, а саме використання мультимедійної презентації та елементів ейдетики:

З привітаннями та подякою колективу закладу виступили батьки вихованців.   Як результат спільної діяльності,  під час творчого звіту, бабусі вихованців подарували глядачам пісню.

Дружній колектив «Веселки» також не залишився осторонь, а підняв усім  настрій   українською народною піснею.

На останок всі охочі висловили свої враження та слова подяки за проведений захід.

Бажаючі могли здійснити оглядову екскурсію по території та групових осередках закладу і переконатись що для успішного здійснення освітньо-виховного процесу Войнівський дошкільний навчальний заклад має хорошу матеріальну-технічну  базу, створенні розвиваючі центри. А віртуальна екскурсія до сенсорної кімнати, яка є поки що єдиною у дошкіллі району, справила враження на усіх гостей.

Позитивна енергетика свята нікого не залишила байдужим, подарувала радість від дружнього спілкування, від невимушеної атмосфери, сповненої визнання й поваги до невеличкого колективу дошкільної установи.

Адже головною метою дошкільного закладу – є виростити здорову, творчу, інтелектуально розвинену дитину; надати знання про природу, людину, суспільство, можливість знайти себе в різних видах продуктивної, творчої діяльності; сформувати цілісний світогляд, уміння реалізувати свій природний потенціал, життєву компетенцію; забезпечити гармонійний розвиток особистості кожної дитини, враховуючи її здібності, нахили, психологічні та індивідуальні особливості. Відстеження результатів навчання дітей  «Веселки» у Войнівській загальноосвітній школі свідчить про те, що  63% дітей мають високий та достатній рівень успішності.    Все це заслуги діяльності невеличкого колективу Войнівського ДНЗ «Веселка», який складається із  14 працівників (із них 6 чол. педпрацівники).

Основні напрямки роботи дошкільного навчального закладу  "ВЕСЕЛКА"

• збереження фізичного та психічного здоров’я дітей;
  • диференціація та індивідуалізація навчально-виховного процесу;
  • формування у дошкільників норм загальнолюдської моралі;
  • використання елементів проблемного та розвивального навчання;
  • формування особистості в контексті мовленнєвого розвитку;
  • створення умов для естетичного розвитку дитини засобами ;
  • розвиток творчих здібностей дитини;
  • впровадження інноваційних технологій  навчання та виховання.

Творчий колектив закладу впевнений в правильності педагогічного вибору, стверджує ідеали Світла і Добра.

Підвела підсумок творчого звіту діяльності Войнівського ДНЗ «Веселка» начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга  Анатоліївна Коріненко, яка відзначила, що такі  творчі звіти дають можливість розкрити усі сторони діяльності колективу за 10 років, починаючи із покращення матеріально-технічних умов, які створюються для навчання і виховання дітей та закінчуючи  творчими здобутками вихованців та педпрацівників на рівні районних та обласних заходів.

Бажаємо колективу Войнівського ДНЗ  «Веселка» творчих досягнень, тепла, радості, оптимізму та успіхів в усіх добрих починаннях!