Відбулася нарада керівників ДНЗ Олександрійського району

1 квіт. 2015
01 квітня 2015 року в залі засідань відділу освіти райдержадміністрації відбулась нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів району.

На нараду було винесено наступні питання:

-  вивчення та обговорення нових санітарних правил утримання дошкільних навчальних закладів;
- організація харчування дітей в дошкільних навчальних закладах у 2015 році;
- підведення підсумків статистичної звітності за формою «85-к»;
- про хід підготовки до проведення атестації у 2015 році працівників дошкільних навчальних закладів;

-  про підготовку та проведення районного фестивалю обдарованих дітей дошкільного віку «Дошкільня 2015 року».

Сучасний освітній процес неможливий без застосування нового підходу до керівництва й організації навчально-виховної роботи, без упровадження ефективних педагогічних та психологічних методик і технологій. З даного питання дієвим досвідом управління і контролю в умовах впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» поділилась завідувач Протопопівського ДНЗ Дорошенко Н.О.                              .

Методист РМК дошкільної ланки освіти Логвінова Л.Я. проаналізувала стан розвитку мережі дошкільних закладів району і наголосила на необхідності вивчення і вирішення питання щодо збільшення відсотка охоплення дітей відповідною освітою. А також у своєму виступі зосередила увагу присутніх на проблемах щодо відвідування вихованцями дошкільних установ району, на розширенні мережі дошкільних груп, аналізі стану харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та інших важливих аспектах діяльності дошкільних установ району.

Під час розгляду усіх питань визначались шляхи усунення недоліків, які будуть відображені у наказах по відділу освіти.