Фестиваль Дошкільня - 2015!

2 черв. 2015
У наш стрімкий, бурхливий час звернення до проблеми обдарованих дітей дошкільного віку вкрай актуальне.

Талант від Бога нам дається,

його не купиш за п’ятак,

бо він ніде не продається.

Хто скаже, що це все не так?

Талант людину прикрашає,

підносить,      сили додає.

Він поступово проростає.

Говорять, в кожного він є……

Так 27 травня 2015 року у Приютівському будинку культури селища Приютівка,  відбулося велике, дивовижне і по-справжньому гарне свято. На його базі проведено районний фестиваль дитячої творчості «Дошкільня-2015», який було започатковано в 2008 році.  Метою даного заходу є виявлення та підтримки обдарованих дітей дошкільного віку, пропаганда високих досягнень у розвитку національної культури та формування творчої еліти району.  За роки проведення фестивалю відкрито багато талантів, дано путівку в життя багатьом юним зірочкам.

"Я і моя Україна" - такою була тема цьогорічного районного фестивалю обдарованих дітей дошкільного віку, присвяченого Дню Захисту дітей. Тема фестивалю обрана не випадково, адже основна мета сьогодення -  акцентувати увагу педагогів, батьків на виховання у дітей любові до своєї країни, ознайомлення дітей зі звичаями, традиціями народу.

Справжній карнавал різнокольорових костюмів презентували 60 вихованці із 14 дошкільних навчальних закладів району. Це вихованці Андріївського ДНЗ, Головківського ДНЗ, Приютівського  ДНЗ, Улянівського ДНЗ, Новопразького ДНЗ №2,  Косівського ДНЗ, Березівського ДНЗ, Новопразького ДНЗ №1,  Ізмайлівського ДНЗ, Михайлівського ДНЗ, Олександрівського ДНЗ, Протопопівського ДНЗ, Червонокам'янського ДНЗ, Войнівського ДНЗ.

Свої таланти показувала малеча у віці від 3 і до 6 років. Лише за оплесками глядачів можна було відчути, яким учасникам було надано більшої переваги.   А як хвилювалися батьки, педагоги за своїх дітлахів, підказуючи вже давно вивчені напам'ять слова вірша чи пісні.

Свято видалось веселим, гомінким. Юні таланти показали майстерність, артистизм, уміння володіти своїм голосом і тілом на сцені. У залі не було байдужих. Усіх переповнювало почуття творчості, що передавалося від дітей, які виходили на сцену. Паузи заповнювалися віршами про учасників фестивалю, які презентували свій номер.

Усі учасники фестивалю  отримали дипломи та солодощі. Ця хвилююча мить запам’яталася дітям і дорослим надовго, засвідчивши ще раз те, що дошкільнятам району створені найкращі умови для творчого зростання. Свято - це результат роботи педагогів та дітей протягом всього року.

Рівень проведення фестивалю дитячої творчості з кожним роком зростає. Хочеться щиро подякувати учасникам фестивалю, колективам дошкільних навчальних закладів, батькам, організаторам цього конкурсу.

Саме  їм, юним і  обдарованим, які тільки роблять перші кроки у великий  світ, творити нашу цивілізовану європейську багату державу – Україну!