З прийдешнім святом!

26 вер. 2015
Шановні колеги, дорогі освітяни!

27 вересня чудовий осінній день – день, коли День Дошкілля отримав статус офіційного всеукраїнського свята – свята всіх працівників дошкільної освіти. День Дошкілля - це ще одна можливість педагогам, батькам і дітям, спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити веселе свято, насичене фарбами, музикою і сміхом.

Тому шановні колег, від щирого серця вітаю Вас з професійним святом –  Днем працівника дошкільної освіти!

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну щоденну працю, за великий талант та покликання сіяти мудрість і знання,  за любов до дітей. Від усієї душі зичу Вам, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, натхнення, невичерпних творчих сил, миру і злагоди у ваших родинах, довгої і вдячної людської пам’яті, талановитих і небайдужих вихованців!

Нехай цей святковий день принесе Вам тільки позитивні емоції, теплі привітання та побажання.

З повагою

методист РМК                                                                                         Людмила Логвінова