Протопопівський ДНЗ "Колобок" презентував новітні технології, мультимедіа під час проведення занять логіко-математичного та мовленнєвого розвитку дошкільників

8 лют. 2016

Протопопівський  ДНЗ "Колобок" є опорним закладом з проблеми "Реалізація завдань варіативної частини Базового компоненту дошкільної освіти у навчально-виховний процес дошкільнят".  Відповідно до вимог варіативної части Базового компоненту, в роботі з дітьми даного закладу запроваджено навчання «Комп’ютерна грамота», «Хореографія», «Іноземна мова».

5 лютого 2016 року на базі Протопопівського ДНЗ відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних установ району, яке досліджує проблему "Реалізація освітніх ліній Державного стандарту дошкільної освіти під час логіко-математичного розвитку та мовленнєвого розвитку дошкільників". Тема засідання: " Новітні технології, мультимедіа під час проведення занять логіко-математичного та мовленнєвого розвитку дошкільників".

В ході засідання розглядалися питання:

1. Сучасні тенденції розвитку та виховання дітей старшого дошкільного віку в умовах реалізації Базового компонента дошкільної освіти.
  2. Наступність у роботі дошкільної та початкової ланок освіти.
  3. Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі вихователя. Безпека організації заняття при використанні ІКТ.

З метою дотримання наступності у роботі дошкільної та початкової ланок освіти, в роботі методичного об’єднання взяла участь  директор Протопопівської ЗШ Біляєва Валентина Василівна.

Тема засідання була обрана невипадково, адже дошкільні установи району працюють над організацією освітнього процесу за обраними пріоритетними напрямками, що сприяє своєчасному виявленню, підтримці та розвитку обдарованості, природних нахилів і здібностей дошкільників що передбачається при підготовці дітей до школи.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи вихователя старшої групи закладу Бутрон Оксани Вікторівни, вихователя середньої групи Рубан Людмили Станіславівни та отримали методичні рекомендації щодо використання ІК-технологій під час організації освітньо-виховної діяльності дошкільнят.

У межах практичної частини були презентовані:

• інтегроване заняття з грамоти, мовленнєвого розвитку та художньої літератури «Врятуємо рідну мову від чар Снігової Королеви» із вихованцями старшої групи; Під час заняття вихователь розширила знання дітей про красу і силу рідної мови, українських поетів та письменників. Діти залюбки декламували улюблені вірші. А також вихованці старшої групи виконуючи завдання Снігової Королеви, показали свої вміння щодо складання речень, записуючи їх схемами; розрізняти голосні та приголосні звуки; здійснювати звуковий аналіз слів; вміння читати склади, слова та тексти відомих казок:

•
  • комплексне заняття з мовленнєвого та логіко-математичного розвитку за змістовною лінією «Природа Космосу» із вихованцями середньої групи. Під час заняття вихователь розширила знання дітей про оточуючий світ «Море», «Поле», «Космос»; закріпила рахунок в межах 5; а також продемонструвала цікаві досліди які залюбки виконували не лише вихованці а й дорослі:

Відділ освіти райдержадміністрації  висловлює подяку  колективу Протопопівського ДНЗ «Колобок», завідувачу дошкільної установи Дорошенко Н.О., які доклали максимум зусиль у  проведенні даного заходу.