«Тополька» радо зустріла малят

28 квіт. 2016
Про відкриття ДНЗ "Тополька"

Знакова подія відбулася 27 квітня у селі Щасливе - після капітального ремонту відкрився оновлений дитячий садок «Тополька». На входини до нього завітало чимало гостей. Зібралися місцеві жителі, школярі та сільські голови з сусідніх територій. Прибув голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та його заступник Андрій Коломійцев, а також очільник райдержадміністрації Богдан Куруп із першим заступником Юрієм Ковалем, голова районної ради Ольга Коріненко та інші. Знані й шановані в районі і області гості привітати громаду і трудовий колектив дитсадка з цією визначною подією та передали малечі численні подарунки.

Як розповіла сільський голова Тетяна Кіцелюк, майже шість років цей дитсадок не використовувався за своїм призначенням, а минулого року за кошти фонду регіонального розвитку було проведено його капітальний ремонт. Після завершення усіх робіт (підсилення фундаменту, утеплення фасаду, заміни вікон та дверей, ремонту покрівлі та підлоги, благоустрою території) він зможе прийняти загалом до 50 діток. Нині ж в садочку 28 маленьких вихованців. Ще 14 готові поповнити їхні ряди.

Також керівник території зазначила, що на капітальний ремонт було виділено понад мільйон гривень, але водночас заклад підтримували і місцеві підприємці, допомагала районна та обласна влада. Дякуючи спільним зусиллям, закуплено нові меблі, облаштовано харчоблок, медичний кабінет, актову залу та ін.. На подвір’ї встановлено сучасний ігровий майданчик. З усіма цими новаціями вона й познайомила гостей.

Багато теплих і зворушливих слів від запрошених прозвучало на адресу господарів, але ключовою залишалася думка про те, що влада й надалі готова підтримувати починання громад, аби лиш це сприяло розвитку і розквіту територій, добробуту і миру.