Підсумкове засідання методичного об'єднання музичних керівників і вихователів дошкільних установ району "Музичний вернісаж"

4 квіт. 2016
Інформація

01 квітня 2016 року на базі Новопразького дошкільного навчального закладу «Рукавичка» (додатковий корпус) пройшло підсумкове засідання методичного об’єднання музичних керівників і вихователів дошкільних установ району «Музичний вернісаж».

Присутні переглянули розвагу з дітьми різновікового віку «Весела гуморина», яку провела музичний керівник закладу Шкабура Ольга  Олексіївна.

Керівник РМО Іщенко С.І. ознайомила слухачів із посібниками, які використовують педагоги для розвитку та регуляції дихання дітей на музичних заняттях.

З метою подальшого розвитку креативних та комунікативних здібностей дітей дошкільного віку засобами театрально-ігрової діяльності, розвитку творчих здібностей дітей засобами музично-театрального мистецтва на музичних заняттях та для реалізації творчого потенціалу дитини, учасники заходу виробили рекомендації засідання:

• Продовжити  розвивати у дітей естетичне сприйняття та інтерес до музики, розширювати уявлення про музичні жанри.
  • Підтримувати музично-естетичну активність дітей до акторської імпровізації.
  • Забезпечити використання перспективного педагогічного досвіду для удосконалення самоосвіти музичних керівників.

У межах заходу члени РМО підвели підсумки роботи та обрали повторно на наступний навчальний рік керівником РМО Іщенко С.І.

На засідання завітала  Горбенко Ольга Григорівна, голова Новопразької селищної ради, яка ознайомила присутніх із пріоритетними напрямками розвитку дошкільної освіти на території селища.