Літо - пора відпочинку і оздоровлення!

4 трав. 2016
Проведено семінар керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next».

Літо - найулюбленіша пора року наших дітей. А ще літній період - це пора для їх оздоровлення.

4 травня 2016 року в  актовій залі відділу освіти райдержадміністрації проведено семінар керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next». На засіданні були присутні: методист по роботі з дошкільними навчальними закладами Логвінова Л.Я.,  завідувачі дошкільних навчальних закладів району та вихователі дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. Тема засідання - «Оздоровлення дошкільників влітку».

Завідувачі Войнівського ДНЗ, Червонокам’янського ДНЗ, Березівського ДНЗ, Приютівського ДНЗ, Ізмайлівського ДНЗ презентували  матеріали з досвіду роботи дошкільних навчальних закладів по організації роботи у літній оздоровчий період. Зокрема, було висвітлено роботу по підготовці до оздоровлення, плануванню оздоровчої роботи, організації харчування в літній період, контрольно-аналітичну діяльність, а також організацію освітнього процесу у літній період.

Учасники семінару зійшлись на єдиній думці:  літня оздоровча кампанія потребує ретельної попередньої підготовки з боку кожного дошкільного навчального закладу району. Адже оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей.

Бажаємо колегам цікавої творчої праці влітку, гарної погоди, дитячих радісних посмішок, схвальних відгуків родин.