Про методичний посібник "Навчіть дитину захищатися"

5 трав. 2016
До відома керівників ДНЗ

Про методичний посібник "Навчіть дитину захищатися"

Враховуючи листи Міністерства освіти і науки України від 16 лютого 2016 року № 1/9-81 та Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА від 02 березня 2016 року № 01-12/394/1-12, інформую про методичний посібник "Навчіть дитину захищатися" для фахівців, які працюють з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку з питань попередження насильства над дітьми.

Посібник був схвалений для використання науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 4 від 14 грудня 2015 року).

Матеріали посібника розміщено у вільному доступі на сайті Міністерства освіти і науки України в розділі "Позашкільна освіта, виховна робота, корисна інформація" за посиланням: http://mon.gov.ua/content/Новини/2016/02/15/manual-kindergarten.pdf