Нарада-семінар керівників дошкільних установ району

13 черв. 2016
Новий санітарний регламент для дитячих садків

10.06.2016 року з метою запровадження  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р.  за № 563/28693)  проведено   нараду-семінар  із керівниками дошкільних навчальних закладів району.  На нараді булу присутні начальник відділу освіти райдержадміністрації Полтавець О.О., представник Управління Держпродспоживслужби в Олександрійському районі Чижик А.В. Керівників закладів ознайомили із санітарно-епідеміологічними  вимогами до дошкільних навчальних закладів, виконання яких дозволяє створити нешкідливі умови розвитку, виховання, навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей.

Знято заборону щодо використання для дітей двоярусних ліжок. Також відтепер після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється лише за наявності медичної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебувала під медичним наглядом. Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок, за умови відсутності явних ознак захворювання.

Детальніше:http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/05/23/novij-sanitarnij-reglament-dlya-ditsadkiv/