«Сонечко» засяяло для наймолодших

19 жовт. 2016
Відкрито додаткову ясельну групу в Андріївському ДНЗ «Ластівка»

18 жовтня 2016 року у дітей дошкільного віку села Андріївка було справжнє свято. Цього осіннього, сонячного дня на базі Андріївського дошкільного навчального закладу відбулось відкриття додаткової ясельної групи «Сонечко», потужністю 15 місць.

Розділити радість з мешканцями села завітало керівництво райдержадміністрації, відділу освіти, голови сільських та селищних рад, представники соціально активного бізнесу та батьки вихованців.

Знані й шановані в районі гості привітали громаду і трудовий колектив дошкільної установи з цією визначною подією. Голова райдержадміністрації Богдан Куруп подякував усім за небайдужість та проведену титанічну роботу, а вихованцям побажав стати гідними громадянами свого села та країни.

Після теплих слів вітання гості вручили малятам, колективу численні подарунки: дитячі іграшки, ігрове обладнання та солодощі.

Осторонь заходу не залишилися і самі діти. Вони підготували чудовий концерт, де продемонстрували свої вміння з декламування, співу, танцю.

По завершенню урочистостей гості оглянули затишне приміщення дошкільного навчального закладу.

Хочеться вірити, що «Сонечко» стане для новоселів другою домівкою, саме у його стінах в андріївської малечі з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, а вихователі допоможуть дітям пізнати світ, де ще так багато невідомого.

Вітаємо колектив "Ластівки"! Зичимо професійних  досягнень, невичерпної енергії, миру, та здійснення найзаповітніших бажань!