Семінар-нарада керівників дошкільних навчальних закладів району

12 квіт. 2017
12 квітня березня 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада-семінар із керівниками дошкільних навчальних закладів району.

На засіданні були присутні: начальник відділу освіти райдержадміністрації Полтавець О.О., начальник відділу держнагляду за   дотриманням  санітарного законодавства  Укрдержпродспожив в Олександрійському районі Чижик А.В.,  методист по роботі з дошкільними навчальними закладами відділу освіти Логвінова Л.Я.,  завідувачі дошкільних навчальних закладів району та заступники директорів дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

На засіданні розглядалися питання:

1. Про результати перевірки  закладів дошкільної освіти щодо організації харчування, медичного обслуговування та запровадження санітарного регламенту дошкільного навчального закладу.
  2. Про впровадження  нових  програм , інноваційних  технологій  в практику  роботи ДНЗ.
  3. Про організацію  районного  фестивалю обдарованих дітей дошкільного віку «Дошкільня-2017» на базі Приютівського ДНЗ.
  4. Про підсумки районного конкурсу «Від дослідницької компетентності педагога до пошуково-дослідницьких умінь дітей дошкільного віку».
  5. Опрацювання листів, рекомендацій МОНУ, інших нормативно-правових  документів,  які регулюють дошкільну освіту.

Завідувач  Андріївського ДНЗ, Солов”ян О.В., поділилася своїм досвідом  щодо  ефективного  використання інформаційно-комунікативних технологій в освітній діяльності дошкільного навчального закладу. Вона відзначила, що ІКТ можна успішно використовувати як в управлінській діяльності завідувачів, так і у методичній роботі, роботі психолога, медичної сестри. У результаті впровадження в роботу дошкільних закладів  таких  технологій можна очікувати підвищення ефективності процесу навчання, активізації пізнавальної діяльності дітей, забезпечення активної участі батьків у освітньо-виховному процесі.

Методист РМК  Л.Логвінова проаналізувала стан охоплення дітей дошкільною освітою, зосередила увагу присутніх на організації роботи соціально-педагогічного патронату з частохворіючими дошкільниками та дітьми старшого дошкільного віку. А також на збільшення вартості харчування 1 вихованця з метою 100% виконання норм продуктового набору для дітей.

Заслухавши пропозиції учасників семінару були прийняті відповідні методичні рекомендації.