«Світлячок» зустрічав гостей

25 бер. 2017
24 березня у Приютівському ДНЗ «Світлячок» пройшло районне методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району

Сонячного, весняного дня 24 березня Приютівський дошкільний навчальний заклад «Світлячок» радо зустрічав гостей, щоб презентувати надбання педпрацівників та вихованців у рамках районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району.

У межах заходу гості ознайомилися із досвідом роботи, матеріально-технічним забезпеченням, ландшафтним дизайном територій ДНЗ «Світлячок». Завідувач дошкільної установи Шевченко Юлія Вікторівна презентувала здобутки закладу, методичні розробки з екологічного виховання дошкільників.
     Вихователь середньої групи Бажан Віта Сергіївна поділилася досвідом щодо організації дослідницької діяльності під час повсякденної діяльності дітей та провела заняття-розвагу з екологічного виховання «Щоб здоров’я мати, корисну їжу потрібно вживати». Діти разом з Карлосом здійснили віртуальну подорож до харчової лабораторії де розширили свої знання про корисну та шкідливу для здоров’я їжу. Також дошкільнята познайомилися із технологією приготування салату із варених овочів «Вінегрет». А дидактична гра «Корисна та шкідлива їжа» запам’ятається надовго не лише вихованцям, а й присутнім гостям.
     Під час показового заняття було застосовано різні види інформаційно-комунікаційних технологій, які можна використовувати в роботі дошкільних навчальних закладів.
     Присутні вкотре впевнилися, що під впливом пошукової діяльності у дітей розвивається творче мислення. Радість самостійних відкриттів розвиває і закріплює інтерес до природи. А за допомогою мультимедійних презентацій можливо здійснити будь-яку віртуальну подорож.
     Члени районного методичного об’єднання висловлюють подяку колективу Приютівського ДНЗ «Світлячок», завідувачу дошкільної установи Шевченко Ю.В., які доклали максимум зусиль у проведенні даного заходу.