Вітаємо переможців районного конкурсу для маленьких дослідників!

22 бер. 2017
З 01 січня по 20 лютого 2017 року було проведено конкурс на кращий ігровий фільм із навчально-дослідницьким завданням для дітей дошкільного віку

«Дитина за своєю природою –
          допитливий  дослідник, відкривач світу»
                                                Василь Сухомлинський
     Діти дослідники від народження. Саме дослідження допомагає їм пізнавати навколишній світ. Тому сьогодні одним з актуальних завдань, що стоять перед педагогами, є вдоскона­лення роботи з пізнавального розвитку дошкільників. У ході дослідницько-пошукової діяльності вихователь спільно з дітьми може досліджувати явище або об'єкт, змінювати умови їх іс­нування, ситуації та засоби дослідження. А головне те, що діти дошкільного віку, більш за все полюбляють власноруч проводити різноманітні досліди, практично пізнавати довкілля.
     Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2017 рік, наказу відділу освіти від 11.11.2016 р. № 397 «Про проведення районного  конкурсу «Від дослідницької компетентності педагога до пошуково-дослідницьких умінь дітей дошкільного віку» та з метою підтримки творчих ініціатив педагогів дошкільних установ у напрямі формуванні у дітей дошкільного віку пошуково-дослідницьких умінь, з 01 січня по 20 лютого 2017 року було проведено конкурс на кращий  ігровий фільм із навчально-дослідницьким завданням для дітей дошкільного віку. У конкурсі взяли участь колективи 18 дошкільних установ району.
     Розглянувши представлені на конкурс роботи (ігрові фільми) та враховуючи висновки журі,  переможцями районного конкурсу «Від дослідницької компетентності педагога до пошуково-дослідницьких умінь дітей дошкільного віку» визнано:
     І місце -  колектив Протопопівського ДНЗ «Колобок»,
                    Братченко О.М., вихователь Головківського НВК;
     ІІ місце - колектив Червонокам’янського ДНЗ «Сонечко»,
                     колектив Олександрівського ДНЗ «Малятко»,
                     Безрука А.В, вихователь Попельнастівського ДНЗ;
     ІІІ місце - колектив Дівочепільський ДНЗ «Веселка»,
                     колектив Улянівського ДНЗ «Берізка»,
                     Ковальчук С.І., вихователь Головківського НВК.
Відділ освіти райдержадміністрації  дякує усім учасникам за активну участь у конкурсі
«Від дослідницької компетентності педагога до пошуково-дослідницьких умінь дітей дошкільного віку»!