Презентація діяльності Червонокам"янського ДНЗ "Малятко" Олександрійського району Кіровоградської області

14 лют. 2014
14 лютого 2014 року під головуванням начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Коріненко Ольги Анатоліївни, вперше відбулась презентація діяльності Червонокам’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Малятко" Олександрійського району Кіровоградської області (завідувач Шаповал Л. В.) в рамках державної атестації навчальних закладів.

На презентації були присутні: члени експертної комісії, голова Червонокам”янської сільської ради, завідувачі дошкільних навчальних закладів Червонокам’янського округу,  педпрацівники Червонокамянської ЗОШ І-ІІІ ст., батьки вихованців дошкільної установи та випускники закладу.

Під час презентації педагогічні працівники дошкільного навчального закладу звітували про свої досягнення за останні 10 років,  розкрили форми та методи роботи з дітьми в кожній віковій групі, продемонстрували фрагменти навчально-виховного процесу. Діяльність Червонокам’янського ДНЗ «Малятко» направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

У педагогічного колективу свій індивідуальний шлях, і кінцева мета – створення оптимальних умов для перебування дітей дошкільного віку в дитсадку.

З привітаннями та подякою колективу закладу виступили батьки вихованців. Велику вдячність вихователям висловили колишні вихованці дошкільного навчального закладу, які  подарували присутнім хореографічні композиції та музичні номера.

Підвела підсумок творчого звіту діяльності Червонокам’янського ДНЗ «Малятко» начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга  Анатоліївна Коріненко, яка відзначила, що такі  творчі звіти дають можливість розкрити усі сторони діяльності колективу за 10 років, починаючи із покращення матеріально-технічних умов, які створюються для навчання та виховання дітей та закінчуючи  творчими здобутками вихованців та педпрацівників на рівні районних та обласних заходів.

Позитивна енергетика свята нікого не залишила байдужим, подарувала радість від дружнього спілкування, від невимушеної атмосфери, сповненої визнання й поваги до тих, хто щодня, щогодини «віддає своє серце дітям»... Адже МАЛЯТКО - це дім, в якому чекають на дитину і люблять її, де основний стиль взаємостосунків – співробітництво і співтворчість.

Бажаємо творчих успіхів колективу Червонокам’янського ДНЗ «Малятко» і в подальшому!