"Малятко" презентував свої надбання

27 лют. 2017
На базі Червонокам’янського ДНЗ «Малятко» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних установ району

24 лютого 2017 року на базі Червонокам’янського  ДНЗ «Малятко», який є опорним закладом з проблеми «Реалізація завдань варіативної частини Базового компоненту дошкільної освіти у навчально-виховний процес дошкільнят», відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних установ району.  У методичному заході взяли участь вихователі дошкільних установ району, вчителі та адміністрація Червонокам’янського НВО.

Педагогічний колектив «Малятка» презентував творчі напрацювання з проблеми «Пошуково-дослідницька діяльність під час проведення занять пізнавального та мовленнєвого розвитку дошкільників», зокрема були висвітлені питання:
  1. Сучасні тенденції розвитку пошуково-дослідницької діяльності;
  2. Логопедична ритміка – як одна із ланок корекційної роботи щодо формування правильної звуковимови дітей дошкільного віку;
  3. Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі вихователя.
                 Вихователі дошкільних установ району познайомилися з досвідом роботи колег, вихователя середньої групи Караповської Анни Вікторівни і вихователя молодшої групи Тищенко Анни Сергіївни, та отримали методичні рекомендації щодо організації пошуково-дослідницької діяльності дітей старшого дошкільного віку.
                 Під час практичної частини червонокам’янці презентували інтегроване заняття з природи і мовленнєвого розвитку, спрямоване на розвиток  пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку. Вихованці  поглибили свої знання про деякі властивості повітря, здійснили віртуальну подорож у художню майстерню, навчилися створювати веселкову палітру кольорів…
                 Проблема «Пошуково-дослідницька діяльність під час проведення занять пізнавального та мовленнєвого розвитку дошкільників» реалізується і під час занять «Комп’ютерна грамота», «Хореографія», «Іноземна мова», які проводяться відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти.
                  Наостанок, для гостей провели екскурсію закладом.