Фестиваль «Дошкільня - 2017» - свято талантів і позитивних емоцій!

4 черв. 2017
2 червня 2017 року відбувся фестиваль «Дошкільня - 2017»

Крім країн, позначених на географічних картах, є велика густонаселена Країна Дитинства, звідки тече могутня річка людського життя, де все і починається. А починає свою прудку течію вона з дивних чудо-острівців, які не існують фізично, їх неможливо знайти на карті. Бо знаходяться вони в таких закладах, як наші дошкільні установи району. І мешкають у них гарні, жваві, веселі і, звичайно, талановиті діти. Підтримувати талановитих і обдарованих дітей, як потенціал майбутнього України - це завдання кожного дошкільного навчального закладу.
     2 червня 2017 року свято талантів й позитивних емоцій відбулося в музичній залі Приютівського дошкільного навчального закладу «Світлячок». Фестиваль «Дошкільня - 2017», який було започатковано в 2008 році, зібрав 52 дітей із 14 дошкільних установ Олександрійського району. Це вихованці Андріївського ДНЗ, Добронадіївського ДНЗ, Приютівського ДНЗ, Олександрівського ДНЗ, Щасливського ДНЗ, Новопразького ДНЗ №1, Косівського ДНЗ, Ізмайлівського ДНЗ, Протопопівського ДНЗ, Червонокам'янського ДНЗ, Михайлівського ДНЗ, Улянівського ДНЗ Шарівського НВК, Головківського НВК. Вікова категорія конкурсантів - від 3 до 6 років. Мета фестивалю - виявлення та підтримка обдарованих дітей дошкільного віку, пропаганда високих досягнень у розвитку національної культури та формування творчої еліти району.
     За роки проведення фестивалю відкрито багато талантів у хореографічному, розмовному, інструментальному та інших жанрах творчості, дано путівку в життя багатьом юним зірочкам.
     Цьогорічне свято теж видалось веселим, гомінким. Юні таланти показали майстерність, артистизм, уміння володіти своїм голосом і тілом на сцені. Усіх переповнювало почуття творчості, що передавалося від дітей, які виходили на сцену. Паузи заповнювалися віршами про учасників фестивалю, які презентувати свій номер.
     Підтримати юних талантів Олександрійщини завітали поважні гості: заступник голови райдержадміністрації Олександр Олександрович Безкровний, голова Приютівської селищної ради Вікторія Анатоліївна Лисенко. Олександр Олександрович Безкровний привітав учасників, побажав дітям гарного настрою, творчих здобутків та перемог і організував солодкий стіл для всіх присутніх на святі.
     На завершення фестивалю дошкільники отримали ігрові набори від ПАТ «Шарівське» (виконавчий директор Кузьменко Віктор Іванович). Ця хвилююча мить запам’яталася дітям і дорослим надовго, засвідчивши ще раз те, що дошкільнятам району створені найкращі умови для творчого зростання.
     Цьогорічний фестиваль заполонив не лише сцену дошкільного навчального закладу «Світлячок» де відбувалось свято, а й душі та серця усіх присутніх. Впевнені, що нинішній фестиваль, завдяки талантам та енергії його учасників і організаторів, об’єднаних шляхетними ідеями, стане важливою подією у житті району, що в свою чергу сприятиме збагаченню духовної спадщини, збереженню культурного різноманіття. Адже ці чинники такі необхідні для виховання високоінтелектуальної нації, підтримки високого рівня культури та духовності, освіченості й моральності українського суспільства.
     Щиро дякуємо учасникам фестивалю, колективам дошкільних навчальних закладів, батькам, організаторам цього конкур су!