23 груд. 2015

Пройшло засідання районного методоб"єднання вихователів ДНЗ

23 грудня 2015 року на базі Косівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних установ району з проблеми «Організація освітньої роботи з дітьми 5-річного віку".
30 лист. 2015

Увага конкурс «Кращий актор новорічного ранку» !

До відома колективів дошкільних установ району
22 лист. 2015

Увага конкурс «Краща розвиваюча книжка для дошкільника» !

До відома керівників дошкільних навчальних закладів району
15 жовт. 2015

Пройшло настановче засідання постійнодіючого семінару керівників ДНЗ

15 жовтня 2015року на базі Березівського ДНЗ «Світлячок» відбулося настановче засідання постійно діючого семінару керівників дошкільних установ.
15 жовт. 2015

В Приютівському ДНЗ «Світлячок» свято - запрацювали групи «Бджілка» та «Сонечко»!

Створення належних умов для здобуття освіти, піклування про збереження і зміцнення здоров'я, психологічного і фізичного розвитку дітей - одне з основних завдань дошкільної освіти. І щоб це комплексно забезпечити, потрібно чимало коштів.
26 вер. 2015

З прийдешнім святом!

Шановні колеги, дорогі освітяни!
8 черв. 2015

Фестиваль-конкурс "Україна - рідний край"

Реєструватися в конкурсі та надсилати матеріали можна включно до 31 серпня 2015 року.!!!!
8 черв. 2015

Увага конкурс !!!

КОНКУРС «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»
5 черв. 2015

Довідома керівників ДНЗ !

Набув чинності наказ МОН «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину в дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності»
2 черв. 2015

Фестиваль Дошкільня - 2015!

У наш стрімкий, бурхливий час звернення до проблеми обдарованих дітей дошкільного віку вкрай актуальне.