15 жовт. 2015

В Приютівському ДНЗ «Світлячок» свято - запрацювали групи «Бджілка» та «Сонечко»!

Створення належних умов для здобуття освіти, піклування про збереження і зміцнення здоров'я, психологічного і фізичного розвитку дітей - одне з основних завдань дошкільної освіти. І щоб це комплексно забезпечити, потрібно чимало коштів.
26 вер. 2015

З прийдешнім святом!

Шановні колеги, дорогі освітяни!
8 черв. 2015

Фестиваль-конкурс "Україна - рідний коай"

Реєструватися в конкурсі та надсилати матеріали можна включно до 31 серпня 2015 року.!!!!
8 черв. 2015

Увага конкурс !!!

КОНКУРС «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»
5 черв. 2015

До відома керівників ДНЗ!

Набув чинності наказ МОН «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину в дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності»
2 черв. 2015

Фестиваль Дошкільня - 2015!

У наш стрімкий, бурхливий час звернення до проблеми обдарованих дітей дошкільного віку вкрай актуальне.
6 квіт. 2015

Увага! Фестиваль талановитих дітей дошкільного віку Олександрійського району.

До відома керівників дошкільних установ, дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.
1 квіт. 2015

Відбулася нарада керівників ДНЗ Олександрійського району

01 квітня 2015 року в залі засідань відділу освіти райдержадміністрації відбулась нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів району.
1 бер. 2015

Змінено порядок державної атестації закладів!!!!!!

До відома педагогічних працівників дошкільних установ району.
27 лют. 2015

Творий звіт діяльності Войнівського ДНЗ "ВЕСЕЛКА"

Презентація діяльності колективу дошкільної установи за 10 років діяльності......