Персональний сайт методиста з дошкільної ланки освіти

Вихователь року - 2017«Впевнений старт» – нова редакція освітньої програми для дітей старшого дошкільного вікуЗ професійним святом!Науково-методичне забезпечення дошкільної освіти у 2017-2018 н.р.Готуємось до серпневих конференцій 2017Пріоритети роботи дошкільної освіти 2017-2018 н.р.

Відділ освіти Олександрійської районної державної адміністрації

ДОШКІЛЬНИЙ СЕКТОР  РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ

Шановні відвідувачі!

Раді вітати вас на ресурсі-супутнику сайту методиста дошкільної ланки освіти та дошкілля Олександрійщини.

Сайт створений з метою бути ближчими до тих, кого цікавлять питання з царини дошкільної освіти. На сторінках сайту  подаються корисні поради, новини, рекомендації  для педагогів та  батьків, а також  інформація про дошкільні навчальні заклади Олександрійського району.

Пропонуємо колегам із різних куточків України, ближнього та дальнього зарубіжжя висловлювати свої думки щодо професійних питань, ділитись досвідом роботи.

У гостьовій книзі ви можете залишити свої записи.

Будемо раді спілкуванню!

З повагою Людмила Логвінова

.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

19 жовт. 2017
Роз’яснення і рекомендації МОН щодо механізму реалізації окремих положень закону «Про освіту»
17 жовт. 2017
13 жовтня 2017 року на базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» відбувся районний конкурс "Вихователь року - 2017"
6 жовт. 2017
Підготовлена нова редакція освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 01.08.2017 №1/11-7684).
27 вер. 2017
31 серп. 2017
У 2017-2018 н.р. дошкільні навчальні заклади працюють за такими комплексними та парціальними програмами:
24 серп. 2017