Залік здано успішно!

25 квіт. 2014
25.04.2014 р. в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації було не до жартів…

Адже цього дня,  вихователі дошкільних навчальних закладів району  здавали залік щодо знань санітарно-гігієнічних правил утримання дошкільних установ.   Приймали залік представники Олександрійської Держсанепідслужби на чолі із Шарко Анастасією Валеріївною.

Даний захід, ще раз підтвердив що приміщення, групові осередки дошкільних навчальних закладів району утримуються у належному стані, прийом дітей до закладу відбувається відповідно до інструкції, вимоги до твердого та м’якого обладнання дотримується, навчально-виховний процес здійснюється враховуючи санітарно-гігієнічні норми.  Все це сприяє збереженню і зміцненню здоров’я дітей та запобігає виникненню й поширенню серед них сполохів інфекційних захворювань – це є одним із найважливіших завдань закладів дошкільної освіти.