"Малятко" презентує свої уміння.

28 лют. 2014
25 лютого 2014 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних установ району з проблеми формування соціальної компетентності у дошкільників.

Учасники засідання, вихователі – дошкільниці, теоретично обґрунтовували проблему формування соціальної компетентності у дитини дошкільного віку. Вихователі окреслили портрети соціально компетентної та соціально некомпетентної дитини. Переглянули заняття-розвагу з дітьми старшого дошкільного віку «Подорожуємо просторами рідного краю», яке провела вихователь старшої групи Крайня О.М.

Під час показового заняття вихователь  презентувала різноманітні форми роботи із дітими, а саме: презентація "Основні символи України",  презентація-загадки «Лісові звірі»; відеоролик "Рідний край", дидактичне ігрове поле «Квіткова долина», художня діяльність дітей на скляному мольберті та інші.

Завідувач дошкільного навчального закладу «Малятко», Шаповал Л.В.,  ознайомила присутніх з напрямками, методами роботи по соціалізації дошкільників.

Методист районного методкабінету Логвінова Л.Я. підвела підсумок роботи засідання методичного об’єднання, надала методичні рекомендації щодо соціального виховання дошкільників, визначила завдання, та шляхи їх реалізації в дошкільних установах району.