Творчий звіт діяльності Ізмайлівського ДНЗ "КОЛОСОК"

27 жовт. 2014
Презентація діяльності колективу дошкільної установи за 10 років діяльності......

24 жовтня 2014 року під головуванням начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Коріненко Ольги Анатоліївни, відбулась презентація діяльності Ізмайлівського  дошкільного навчального закладу "Колосок" Олександрійського району Кіровоградської області (завідувач Козінська Н.М.)  в рамках державної атестації навчальних закладів.

На презентації були присутні: члени експертної комісії, сільський голова Ізмайлівської ради, педпрацівники Ізмайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., батьки вихованців дошкільної установи та випускники закладу.

Головною метою діяльності закладу є надання дітям обов’язкової дошкільної освіти із забезпеченням емоційного благополуччя, фізичного, психічного, інтелектуального розвитку дитини, здатної до творчого мислення, в умовах комфортного предметно – розвиваючого середовища, створеного кваліфікованими спеціалістами.

Під час презентації педагогічні працівники дошкільного навчального закладу звітували про свої досягнення за останні 10 років,  розкрили форми та методи роботи з дітьми різновікової групи, продемонстрували фрагменти навчально-виховного процесу. Із цікавими, інноваційними формами роботи з дітьми п’ятирічного віку ознайомила під час творчого звіту вихователь закладу   Щербиненко О.В.: навчання дітей читання за методикою Миколи Зайцева, використання у роботі з дітьми  східних мудрів, ліплення з тіста «муле-патат»:

З привітаннями та подякою колективу закладу виступили батьки вихованців. Велику вдячність вихователям висловили матері багатодітних родин, дітлахи яких переступали поріг дошкільної установи. Саме перші задатки дітей до малювання, декламування віршів, бісеру плетіння – закладалися у закладі. Це стимулювало батьків продовжити розпочату у садку роботу з дітьми вдома.   Як результат спільної діяльності,  під час творчого звіту, батьки презентували вироби зроблені разом з дітьми: малюнки, вишиті рушники та картини. А окремі з них стали подарунком для всього колективу «Колоска».

Члени комісії мали змогу здійснити оглядову екскурсію по території та групових осередках закладу і переконатись що для успішного здійснення освітньо-виховного процесу Ізмайлівський дошкільний навчальний заклад має хорошу матеріальну-технічну  базу, створенні розвиваючі центри:

Позитивна енергетика свята нікого не залишила байдужим, подарувала радість від дружнього спілкування, від невимушеної атмосфери, сповненої визнання й поваги до невеличкого колективу дошкільної установи.

Отже, дошкільний навчальний заклад «Колосок» - це неповторний  світ дитинства,  де кожна людина на своєму місці й працює із повною самовідданістю, реалізуючи себе як особистість, самовдосконалюючись, черпаючи натхнення й сили через спілкування з дитиною.  Саме в цьому  дошкільному закладі вихованці набувають важливого суспільного досвіду, основних знань і вмінь, необхідних для подальшого життя серед людей, залучаються до різних видів діяльності. Малюки зростають у садочку фізично і морально здоровими, грамотними. І в цьому, передусім, заслуга вихователів та інших працівників закладу, які всю свою любов, мудрість, щедрість своїх душ віддають самим найменшим людям на землі – дітям.

Такі  творчі звіти дають можливість розкрити усі сторони діяльності колективу за 10 років, починаючи із покращення матеріально-технічних умов, які створюються для навчання та виховання дітей та закінчуючи  творчими здобутками вихованців та педпрацівників.

Бажаємо творчих успіхів колективу Ізмайлівського ДНЗ і в подальшому!