Відбулася нарада-семінар керівників ДНЗ Олександрійського району

5 лют. 2015
04 лютого 2015 року у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада-семінар із керівниками дошкільних навчальних закладів району.

04 лютого 2015 року у відділі освіти райдержадміністрації  відбулася нарада-семінар із керівниками дошкільних навчальних закладів району.

На семінарі були присутні начальник відділу освіти райдержадміністрації Коріненко Ольга Анатоліївна, завідувач районного методичного кабінету Мартюшина Тетяна Григорівна, методисти РМК, керівники дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

Інформаційний блок розпочався з виступу начальника відділу освіти, яка доповіла про заходи щодо переведення територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту у режим підвищеної готовності, а також надала рекомендації керівникам закладів освіти щодо організації та проведення навчань щодо дій населення під час надзвичайних ситуацій у закладах освіти з охопленням педагогічних працівників, дітей дошкільного віку, батьків та практичним відпрацюванням заходів евакуації.

Методист методкабінету Логвінова Л.Я. ознайомила учасників семінару із змінами плати за харчування дитини у дошкільному навчальному закладі з 01 січня 2015 року, а також здійснила ґрунтовний  аналіз урядових та нормативних документів, інструкцій з питань організації харчування. Методист акцентувала увагу присутніх на питаннях обліку дітей дошкільного віку, електронну реєстрацію та нормативні засади в роботі дошкільних навчальних закладів. Також було розглянуто питання про інформаційне забезпечення сайтів ДНЗ району та покращення їхнього інформаційного наповнення.

Методист з кадрових питань Максименко Т.І. ознайомила учасників семінару з особливостями організації роботи з кадрових питань, надала рекомендації щодо ведення відповідної документації .

Учасники семінару отримали адресну методичну та практичну допомогу з актуальних питань організації навчально-виховного процесу у дошкільних навчальних закладах.

У кінці наради-семінару завідувач методичного кабінету Мартюшина Тетяна Григорівна підвела підсумки районного конкурсу дитячого телебачення та радіомовлення «Ефір дітям», присвячений  Всесвітньому дню дитячого телебачення і радіомовлення.

За підсумками участі в районному конкурсі дитячого телебачення «Ефір дітям»  дипломами відділу освіти райдержадміністрації і грошовою винагородою відзначено:

за І місце – колектив Червонокам'янський ДНЗ (завідувач Шаповал Л.В.);

за ІІ місце –    колективи Андріївського ДНЗ (завідувач Близнюк О.В.) і Головківського ДНЗ (завідувач Сулима Н.М.);

за ІІІ місце – колективи Олександрівського ДНЗ (завідувач Гусейнова А.І.) і Войнівського ДНЗ (завідувач Тітаренко Л. В.).

Вітаємо переможців!