Дошкілля Олексанндрійщини зустрічає колег із Добровеличківського району!

30 жовт. 2013
30 жовтня 2013 року відбувся міжрайонний педагогічний міст-семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Добровеличківського району та Олександрійського району Кіровоградської області.

Слухачі поглибили теоретичні знання та уміння щодо використання комп’ютерних засобів навчання, мультимедійних презентацій у освітньому процесі дошкільної установи, а також оглянули парк комп’ютерної техніки дошкільних навчальних закладів Олександрійського району.

У ході семінару гості ознайомилися із досвідом роботи, матеріально-технічним станом, ландшафтним дизайном територій Войнівського ДНЗ «Веселка», Андріївського ДНЗ «Ластівка», Головківського ДНЗ «Колобок». На базі яких були проведені   практичні  заняття:

1. Підсумкове заняття з використанням мультимедійної презентації та елементів ейдетики . Тема:   «Електронна  енциклопедія     Сови Мудрусі» .

Старша група Войнівського ДНЗ. Вихователь Іщенко Світлана Іванівна.

2. Навчально-ігрове заняття з естетичного, музичного виховання та зображувальної діяльності для дітей різновікової групи . Тема: «3-D пригоди у  підводному царстві». Різновікова група Андріївського ДНЗ. Вихователь Оглобля Наталія Алімівна.

3 Заняття-сюрприз з використанням мультимедійної презентації та елементів сендплею. Тема: «Мандри до чарівної  країни піску». Старша група Головківського ДНЗ. Вихователь Братченко Олена Миколаївна.

6. Навчально-пізнавальне заняття із дітьми старшого дошкільного віку  з використанням комп’ютерів. Тема: « Комп’ютер у нашому житті». Старша група Головківського ДНЗ. Вихователь Ковальчук Світлана Іванівна.

Під час показових занять були презентовані різні види інформаційно-комунікаційних технологій, які можна використовувати в роботі дошкільних навчальних закладів.

Відділ освіти райдержадміністрації  висловлює подяку  колективам Войнівського ДНЗ, завідувачу дошкільної установи, Тітаренко Л.В.., Андріївського ДНЗ, завідувачу Близнюк О.В., Головківського ДНЗ, завідувачу Близнюк О.В.,  які доклали максимум зусиль у  проведенні даного заходу.