Відкриття дошкільного навчального закладу "Сонечко" у селищі Нова Прага!

22 вер. 2016
21 вересня 2016 року у дітей дошкільного віку селища Нова Прага було справжнє свято

Цього осіннього, сонячного дня  відбулось відкриття Новопразького комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) “Сонечко”,  потужність якого становить 40 місць. Для 18  діток відчинились двері довгоочікуваного садочка, а ще 16 вихованців завітають у «Сонечка» до 1 жовтня.

Розділити радість з мешканцями селища завітало керівництво райдержадміністрації, районної та селищної рад, відділу освіти райдержадміністрації, представники бізнесу та батьки вихованців.
Останні роки намітилась позитивна тенденція по розширенню мережі, збільшенню груп  дошкільних навчальних закладів району. Тож не дивно, що відкриття дитячого садочка стає справжнім святом не тільки для батьків, вихователів і вихованців, але і для всього селища.
   Під час виступу Богдан Куруп зазначив, що оформлення всього дошкільного навчального закладу спрямоване на всебічний гармонійний розвиток вихованців, на підготовку їх до подальшого навчання в школі, та висловив надію, що дітям буде затишно і комфортно в дошкільному закладі.
   Після теплих слів вітання гості вручили малятам, колективу  подарунки у вигляді дитячих іграшок, обладнання для харчоблоку та солодощі.
   У свою чергу дітлахи для гостей підготували святковий концерт з цікавими віршами, піснями та показом уривку з казки “Колобок”  у сучасній версії.
   По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного навчального закладу.
   Нам хочеться вірити, що саме у цих стінах у новоселів з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть дітям пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А “СОНЕЧКО» стане для них другою домівкою.