Семінар «Організація літнього оздоровлення дошкільнят влітку 2017 року»

4 трав. 2017
Літо - найулюбленіша пора року наших дітей. А ще літній період - це пора для їх оздоровлення.

3 травня 2017 року  в  актовому залі відділу освіти райдержадміністрації пройшло засідання семінару  керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next». На засіданні були присутні: методист по роботі з дошкільними навчальними закладами відділу освіти Логвінова Л.Я.,  завідувачі дошкільних навчальних закладів району та вихователі дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.
           Тема засідання була присвячена «Організація літнього оздоровлення дошкільнят влітку 2017 року».
Захід проведено з метою ознайомлення керівників дошкільних навчальних закладів з вимогами щодо:
  • організації безпечного, змістовного літнього відпочинку дошкільнят;
  • виконання санітарного регламенту під час оздоровлення дітей;
  • організація навчально-виховного процесу під час літнього періоду;
  • презентація кращого досвіду організації роботи  під час оздоровлення у дошкільних установах району.
            Керівники Протопопівського ДНЗ, Червонокам’янського ДНЗ, Ізмайлівського ДНЗ, Войнівського ДНЗ  презентували  матеріали з досвіду роботи дошкільних навчальних закладів по організації роботи у літній оздоровчий період. Зокрема висвітлено роботу по підготовці оздоровлення, плануванню оздоровчої роботи, організації харчування в літній період, контрольно-аналітичну діяльність а також організацію освітнього процесу у літній період.
           Логвінова Л.Я., методист РМК, акцентувала увагу присутніх на проведенні Дня захисту дітей, визначивши його стартом оздоровчого літнього сезону  2017 року.  Діяльність ДНЗ у літній період здійснюється відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій МОНмолодьспорту:
- «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 16.03.2012 р. № 1/9 – 198);
- «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» (лист від 28.05.12 № 1/9-413.
Цими документами визначено зміст освітньо-виховного процесу ДНЗ, фізкультурно-оздоровчої роботи, надані рекомендації щодо організації оздоровчих заходів.
           Учасники семінару зійшлись на єдиній думці:  літня оздоровча кампанія потребує ретельної попередньої підготовки з боку кожного дошкільного навчального закладу району. Адже оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей.
             Бажаємо колегам цікавої творчої праці влітку, гарної погоди, дитячих радісних посмішок, схвальних відгуків родин.